اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 11 تیر 1397
تعداد بازدید: 1614
تعداد نظرات: 0

تاکید مدیر عامل بانک بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع

تاکید مدیر عامل بانک بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع


ساختمان جدید شعبه شهرستان نور با حضور مدیر عامل بانک مهر اقتصاد، معاونین امور مناطق، پشتیبانی و مهندسی، سرمایه انسانی و مشاور مدیر عامل در امور روابط عمومی گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مازندران، سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک - در این مراسم با تاکید بر مشتری مداری و اخلاق گرایی، گفت: مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه محسوب می‌شوند لذا تکریم ارباب رجوع و مشتری مداری باید در صدر توجهات همکاران قرار گیرد.

وی با اشاره به لزوم ارتقاء نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری برای ارائه خدمات مطلوب تر به مشتریان، عنوان کرد: با آموزش صحیح علوم ارتباطی، می توانیم تعاملات گسترده تری با مشتریان، مدیران و صاحبان مشاغل و صنایع برقرار کنیم و در زمینه جذب منابع پایدار، موفق تر از قبل عمل نماییم.

ایمانی با بیان اینکه بانک  در عرصه رقابت نیازمند مجموعه ای از کارکنان توانمند و متعهد است، تصریح کرد: نوسازی شعب در کنار بهره‌مندی از بهترین سرمایه انسانی و ارائه جدیدترین خدمات بانکی جزء اصول راهبردی بانک مهر اقتصاد در شبکه بانکی کشور است.

وی تصریح کرد: پروژه‌های متعدد عمرانی با هدف ارتقاء وضعیت عمومی شعب بانک مهر اقتصاد در استان‌های مختلف کشور در حال انجام است که امیدواریم با بهره برداری تدریجی از این پروژه‌ها بیش از پیش در راستای اهداف کلان اقتصادی نظام گام برداریم.

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد ادامه داد: استان مازندران دارای قابلیت های بسیاری برای سرمایه گذاری و پیشرفت است که با برنامه ریزی و مدیریت صحیح می توان با شناسایی بازارهای مناسب و مشتریان مستعد بیش از گذشته در راه رشد و اعتلای بانک و توسعه و رونق اقتصاد استان گام برداشت.

ایمانی با اشاره به پیشرفت های چشمگیر بانک در سال های اخیر بیان داشت: بانک مهر اقتصاد در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در سالی که با عنوان حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است در نظر دارد با برنامه ریزی و تلاش مضاعف در تحقق این شعار و دست یابی به اهداف پیش بینی شده دست یابد.
تصاویر
  • تاکید مدیر عامل بانک بر مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت