طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 17 مرداد 1397
تعداد بازدید: 787
تعداد نظرات: 0

پیام تبریک مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت روز خبرنگار


سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در پیامی 17 مردادماه روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.
.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و حوزه مدیریت متن این پیام به شرح زیر است:

هفدهم مرداد ماه یادمان شهادت مظلومانه محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ،"روز خبرنگار" نامیده شد تا یادآور مجاهدت های زنان و مردانی حقیقت طلب باشد که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ " آگاهی بخشی" را بر دوش می کشند و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه می کنند.

به تصویر کشیدن واقعیت و حقیقت، رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی از طریق اطلاعات دقیق، تلاشی است ستودنی که در این راه با وجدان، اخلاق و شرافت حرفه ای توام با رعایت احترام به حقوق فردی، حریم و اسرار خصوصی را حفظ می کنید و با رعایت انسانیت مطابق با قوانین ملی و بین المللی حقوق شهرت با معیارهای اخلاقی را مراقبت می نمایید.

شما طلایه داران راهیان وادی آگاهی و نیک اندیشی هستید، مجاهدانی که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب می سازند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاوید هستند.

گرامیداشت این روز را فرصت مغتنمی دانستم تا حق گویی، حق جویی و پاسداشت قلم را به همه ی خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه، قلم و آزادگان عرصه ی اطلاع رسانی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم.

از ایزد منان برای شما و همه ی مجاهدان و تلاشگران این عرصه توفیق و تداوم هدایت و سعادت و سرافزاری و سربلندی تمنا دارم.

سیدضیاء ایمانی

مدیرعامل بانک مهر اقتصاد

هفدهم مردادماه 1397
تصاویر
  • پیام تبریک مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت روز خبرنگار
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت