طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 14 شهریور 1397
تعداد بازدید: 497
تعداد نظرات: 0
مدیر کل امور مدیران:

ارزشمداری، صمیمیت و تعهد از شاخص های بارز همکاران است

ارزشمداری، صمیمیت و تعهد از شاخص های بارز همکاران است
مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد، در همایش مدیران دوایر و روسای شعب استان سیستان و بلوچستان ارزشمداری، صمیمیت، تعهد، انسجام و ولایت مداری را از شاخصه های اصلی کارکنان بانک عنوان کرد .
.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سیستان و بلوچستان، یدالله جعفری – مدیر کل امور مدیران بانک -  در این نشست با تشریح ویژگی های مدیریت جهادی، اظهار کرد: یک مدیر جهادی باید با تدبیر، صبور، گشاده رو، با تقوا و انتقاد پذیر باشد و با برنامه ریزی دقیق و منسجم در راستای رشد و تعالی سازمان گام بردارد .

جعفری در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر موضوع جانشین پروری، این مقوله را از مولفه های مهم مدیریتی و ثبات بانک دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت های بزرگ بانک مهر اقتصاد در عرصه اقتصادی کشور، جا دارد که مدیران ارشد سازمان، نهایت سعی و تلاش خود را در برنامه ریزی و حمایت از این امر بکار برده و تلاش کنند مدیرانی لایق، مدبّر و متعهد را پرورش دهند .

در ادامه این همایش ناصر شهرکی - رئیس اداره امور شعب استان - در خصوص عملکرد 5 ماهه نخست سال جاری ابراز داشت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور در سال جاری، اداره امور شعب سیستان و بلوچستان رشد چشمگیری در منابع، مصارف و کاهش معوقات داشته است .

گفتی است مدیرکل امور مدیران و روسای دوایر و شعبات استان با حضور در سومین یادواره شهداء شبکه بانکی استان که با حمایت بانک مهر اقتصاد برگزار شد بار دیگر با آرمانهای مقدس انقلاب اسلامی و شهدا و امام راحل(ره) تجدید کردند .

تصاویر
  • ارزشمداری، صمیمیت و تعهد از شاخص های بارز همکاران است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت