طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 18 شهریور 1397
تعداد بازدید: 647
تعداد نظرات: 0

امنیت و اقتصاد دو مقوله به هم گره خورده است

امنیت و اقتصاد دو مقوله به هم گره خورده است
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید ارتفاعات قندیل پیرانشهر گفت: امنیت و اقتصاد دو مقوله به هم گره خورده است و شکوفایی اقتصادی هر کشوری با تأمین امنیت شهروندان آن میسر می شود.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان غربی؛  سید ضیاء ایمانی_ مدیرعامل بانک_  در این سفر با گذر از ارتفاعات حاج ابراهیم و قندیل از مناطق مرزی در ارتفاعات قندیل در پیرانشهر بازدید کردند.

ایمانی در ادامه با ادای احترام و قرائت فاتحه در یادمان شهدای امنیت پایدار شمال غرب کشور؛ با حضور در تعدادی از پایگاه‌های مرزی در قلل سر به فلک کشیده غرب کشور با رزمندگان اسلام مستقر در این پایگاه‌ها دیدار و گفتگو کرده و از نزدیک در جریان چگونگی حضور نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران در نقاط صفر مرزی قرار گرفت.

وی همچنین با تجلیل از همت بلند رزمندگان اسلام که به واسطه دلاوری آنان سرزمین‌هایی که دهها سال محل عبور و مرور اشرار و منافقین بود و هم اکنون امنیت کامل در آنجا برقرار است، اظهار داشت: امنیت و آرامش کشور مرهون تلاش نیروهایی است که هوشیارانه و در طول همه ساعات شبانه‌روز از مرزهای کشور پاسداری می‌کنند تا هیچ گزندی به مردم نرسد.

مدیر عامل بانک در بخش دیگری از سخنان خودتصریح کرد: امنیت و اقتصاد دو مقوله به هم گره خورده است و شکوفایی اقتصادی هر کشوری با تأمین امنیت کشور و شهروندان آن میسر می شود و امروز به واسطه تلاش رزمندگان اسلام در پاسداری از مرزهای این سرزمین، فعالان اقتصادی در اقصی نقاط کشور با فراغ بال و طیب خاطر به انجام کارهای اقتصادی خود مشغول‌می باشند.

ایمانی با پاسداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر دوران تثبیت امنیت پایدار در شمال غرب کشور عنوان کرد: برای کنترل وجب به وجب این قله‌ها و این دشتها در غرب کشور خون‌های بهترین جوانان میهن بر زمین ریخته تا دشمن نتواند به کشورمان ضربه بزند.

وی همچنین با یادآوری رشادت‌ها و فداکاری‌های رزمندگان اسلام در طول دوران دفاع مقدس گفت: هنوز دوران جنگ و جهاد در این گوشه از کشور خاتمه نیافته و فرزندان ایران سرزمین همچنان در این خطه از ایران اسلامی حماسه آفرینی می‌کنند و  قدردانی از آنان یک تکلیف شرعی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و حضور کاروان‌های راهیان نور در نقاط صفر مرزی با هدف نشان دادن چگونگی تأمین امنیت کشور برای مدیران و افکار عمومی یک ضروت است.

 لازم به ذکر است مدیر عامل بانک در این بازدید با تقدیم هدایایی از تلاش‌های رزمندگان مستقر در ارتفاعات مرزی شمال غرب کشور تجلیل کرد.

در ادامه این سفر ایمانی با بازدید از مجتمع تجاری مهر پیرانشهر از نزدیک در جریان آخرین وضعیت آغاز بکار و مسائل و مشکلات این مجموعه قرار گرفت و طی جلسه ای دستورات لازم در راستای رفع موانع را صادر فرمود.

این مجموعه با سرمایه‌گذاری بانک مهر اقتصاد احداث شده و به تازگی با همکاری اتحادیه موبایل فروشان پیرانشهر به فعالیت اصناف شاغل در این رشته اختصاص یافته است.

لازم به ذکر است در این بازدیدها جواد حاجی مزدارانی- معاون امور مناطق؛ محمد اکبری- معاون پشتیبانی و مهندسی_ منصور شیخ الاسلامی- مشاور مدیر عامل در امور روابط عمومی؛ رضا عظیمی رئیس اداره امور شعب آذربایجان غربی؛ مدیر عامل بانک را همراهی می کردند.
تصاویر
  • امنیت و اقتصاد دو مقوله به هم گره خورده است
  • امنیت و اقتصاد دو مقوله به هم گره خورده است
  • امنیت و اقتصاد دو مقوله به هم گره خورده است
  • امنیت و اقتصاد دو مقوله به هم گره خورده است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت