طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 26 آبان 1397
تعداد بازدید: 764
تعداد نظرات: 0
معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک :

ایجاد ارزش افزوده از برنامه های اصلی بانک است

ایجاد ارزش افزوده از برنامه های اصلی بانک است
معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی طرح ارتقاء سود آوری در استان زنجان، تلاش برای ایجاد ارزش افزوده را از برنامه های اصلی بانک دانست.
.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان زنجان، سید مهدی حسینی معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک - در این نشست با بیان اینکه اقدامات مناسبی در بخش IT و زیر ساخت های آن در استان زنجان صورت گرفته، ابراز داشت: توسعه و ترویج استفاده از خدمات نوین نه تنها بهترین شیوه کسب سود و افزایش درآمد می باشد  بلکه موجب کاهش هزینه ها نیز خواهد شد.

حسینی خاطر نشان کرد: در حال حاضر نقش فن آوری و انفورماتیک در بانک ها بسیار مهم و تاثیر گذار است لذا باید محصولات خود را در این حوزه  بر اساس خواست و نیاز مشتریان طراحی کنیم تا بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

حسینی با تشریح خدمات نوین بانکی، استفاده از این ابزارها را موجب کاهش مراجعات حضوری مشتریان به شعب عنوان کرد و افزود: با تشریح خدمات نوین برای مشتریان قطعا تمایل و میزان استفاده از این محصولات افزایش خواهد یافت .

وی ابراز داشت: نرم افزار وصال ابزاری کاربردی برای کاهش امور پیگیری مطالبات توسط همکاران می باشد که به صورت خودکار و بر اساس فرآیندهای حقوقی، وصول مطالبات را با کمترین هزینه و بازخورد مناسب پیگیری می کند.

معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک در پایان تصریح کرد: در هر خانواده ایرانی حداقل یک دفترچه حساب بانک مهر اقتصاد وجود دارد که این موضوع نشان از اعتماد عمومی به این بانک است لذا باید از یک چنین ظرفیتی بیشترین استفاده و بهره برداری را داشته باشیم.

در ادامه، عبدالرضا خاتمی - رئیس اداره امور شعب استان زنجان - با اشاره به طرح ارتقاء سود آوری و برنامه های بانک در ماه های باقی مانده از سال، خواستار توجه جدی همکاران به افزایش درآمدهای غیر مشاع شد و اظهار امیدواری کرد با کار جمعی و تلاش همکاران استان، بودجه های ابلاغی و برنامه های پیش بینی شده محقق شود.

گفتنی است معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک از شعب حضرت ولی عصر (عج) و مطهری زنجان نیز بازدید کرد.
تصاویر
  • ایجاد ارزش افزوده از برنامه های اصلی بانک است
  • ایجاد ارزش افزوده از برنامه های اصلی بانک است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت