اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
شنبه 01 دی 1397
تعداد بازدید: 1268
تعداد نظرات: 0
معاون امور مناطق عنوان کرد:

اختصاص تسهیلات به منظور تأمین نقدینگی واحدهای تولیدی

اختصاص تسهیلات به منظور تأمین نقدینگی واحدهای تولیدی
معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد به همراه سرپرست معاونت اعتبارات، رئیس اداره مدیریت ریسک و رئیس اداره امور شعب استان اصفهان از خط تولید گروه صنعتی انتخاب بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اصفهان، جواد حاجی مزدارانی - معاون امور مناطق بانک در بازدید از کارخانه تولید لوزام خانگی اسنوا و مجموعه کارخانجات گروه صنعتی انتخاب واقع در شهرک صنعتی موچه خورت اصفهان، اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد در سال های اخیر با اختصاص تسهیلات به تولیدکنندگان داخلی، تلاش کرده است تا با تأمین سرمایه در گردش کارخانجات، از تولید کالای ایرانی حمایت کند.

وی با بیان اینکه حمایت از تولید کالای ایرانی سبب ایجاد اشتغال پایدار می شود، افزود: متأسفانه در شرایط رکود و افزایش قیمت مواد اولیه، قدرت خرید کاهش می یابد، به همین دلیل بانک مهر اقتصاد در قالب ارائه تسهیلات خرید کالای ایرانی قصد دارد مردم را نسبت به خرید محصولات تولید داخل ترغیب کند.

معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد تصریح کرد: در شرایط کنونی بازار، کارخانجات تولیدی با کاهش فروش و نقدینگی مواجه هستند، که بانک ها می توانند با ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی این مشکل را مرتفع نمایند.

مزدارانی با اشاره به برنامه های اعتباری بانک مهر اقتصاد در راستای حمایت از تولید کنندگان و طرح های همراستا با اقتصاد مقاومتی، گفت: در شرایطی که مقام معظم رهبری تاکید بسیاری بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی نموده اند، تقویت تولید داخلی در راستای تامین نیازهای تولید کنندگان و افزایش محصولات صادراتی یکی از مهمترین عواملی است که می تواند، زمینه مقاوم سازی اقتصاد را فراهم کند.
تصاویر
  • اختصاص تسهیلات به منظور تأمین نقدینگی واحدهای تولیدی
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت