اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 21 مرداد 1394
تعداد بازدید: 2334
تعداد نظرات: 0

اعتماد مردم بزرگ ترین سرمایه بانک است

همایش مسئولین اعتبارات شعب استان البرز با حضور معاونت اعتبارات و تجهیز منابع بانک مهر اقتصاد برگزار شد.
 

همایش مسئولین اعتبارات شعب استان البرز با حضور معاونت اعتبارات و تجهیز منابع بانک مهر اقتصاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان البرز، حمید رضا نجف پور معاون اعتبارات و تجهیز منابع بانک پس از بازدید از شعب استان در نشست هم اندیشی مدیران و روسای شعب البرز، اظهارداشت: بانک مهر اقتصاد به لطف خدا با تمام افت و خیز هایش به ثبات قابل قبولی رسیده به طوری که پس از گذشت بیش از دو دهه از آغاز فعالیت خود در جمع پنج بانک کشور قرار دارد و بسیاری از بانک ها را پشت سر گذاشته است.

نجف پور با اشاره به اعتماد مردم نسبت به بانک مهر اقتصاد افزود: اعتماد مردم بزرگ ترین سرمایه این بانک محسوب می شود لذا باید با اتکال بر خداوند منان و تکیه بر تخصص و تعهد کارکنان پر تلاش مجموعه مهر، هر چه بیشتر اطمینان عمومی بانک را افزایش داد.

نجف پور ضمن تقدیر از همکاران خود در معاونت اعتبارات و تجهیز منابع، گفت: در مجموعه اخلاق مدار بانک مهر اقتصاد آنچه اهمیت دارد ادای تکلیف و مسئولیت است و حصول نتیجه در صورت عمل خالصانه و دلسوزانه بی شک مثبت می شود، اما آنچه بیشتر از نتیجه اهمیت دارد انجام درست مسئولیت است.

معاون اعتبارات و تجهیز منابع با اشاره به اهمیت مشورت و شورا گفت: یکی از مزایای این گونه همایش ها و رفت و آمد ها، نزدیکی همکاران و امکان تبادل نظر بین آنهاست و همانگونه خداوند متعال نیز بارها در قرآن کریم به اهمیت جمع و مشورت اشاره کرده است اعتقاد داریم در چنین نشست هایی می توان راه های مناسب برای شناخت و ادامه مسیر را پیدا کرد.

در ادامه، پیمان موحد - مدیر کل شعب استان البرز - واحد اعتبارات را از مهمترین واحد ها در بانک مهر اقتصاد دانست و گفت: سلامت این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است و زمانی این مجموعه رو به جلو حرکت می کند که در حوزه اعتبارات، افراد متخصص و متعهدی در حال فعالیت باشند چرا که تعدیل منابع و مصارف یکی از عوامل مهم در توسعه و پیشرفت یک بنگاه پولی و مالی به شمار می رود.

موحد کارنامه بانک مهر اقتصاد در استان البرز را بسیار درخشان عنوان کرد و ابراز داشت: بی شک بخش بزرگی از این موفقیت حاصل تلاش های معاونت اعتبارات بوده و پویایی این حوزه در استان البرز توانسته تعاملات مناسبی را با بخش های مختلف استان البرز برقرار نماید.

گفتنی معاون اعتبارات بانک مهر اقتصاد به همراه مدیران این معاونت از شعب استان البرز نظارت به عمل آوردند.
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت