طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 02 دی 1397
تعداد بازدید: 642
تعداد نظرات: 0
عضو هیئت مدیره بانک:

شناسایی نقاط قوت و قابل بهبود عاملی مهم در پیشبرد اهداف است

شناسایی نقاط قوت و قابل بهبود عاملی مهم در پیشبرد  اهداف است
مجمع بازرسی اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان البرز با حضور عضو هیئت مدیره و مدیر کل بازرسی و حسابرسی بانک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی  بانک مهر اقتصاد  استان البرز، یوسف مرتضایی -  عضو هیئت مدیره بانک - در این مجمع شناسایی نقاط قوت و قابل بهبود را عاملی مهم در پیشبرد  اهداف بانک دانست و اظهار داشت: کارکنان استان توانسته اند با برنامه ریزی و بکار گیری تمامی امکانات و قابلیت ها در مسیر تحقق  اهداف بانک، قدم بردارند و امیدواریم  این حرکت رو به رشد با قوت و قدرت تداوم داشته باشد .

عضو هیئت مدیره بانک با تاکید بر بهره گیری از خدمات نوین و استفاده از آخرین دستاوردهای فن آوری های مرتبط با حوزه بانکداری، گفت: با راه اندازی اینترنت شعب می توان علاوه بر انجام استعلامات راه های جعل و سوء استفاده را مسدود نمود.

مرتضایی با اشاره به پیگیری مطالبات پرونده های کلان سنواتی، بازدید تخصصی روسای دوایر از شعب و بررسی میدانی و انجام آموزش های لازم در سطح شعب را دارای  اهمیت ویژه ای عنوان کرد .

وی در پایان ابراز داشت:  امیدواریم در پایان سال 97 شاهد موفقیت بیشتر استان در حوزه های توسعه سهم بازار، مصرف بهینه منابع و کنترل  مطالبات جاری باشیم  چرا که استان البرز دارای ظرفیت و قابلیت های بیشماری است که با استفاده از آن ها این مهم دور از دسترس نخواهد بود.

در ادامه، محسن منشوری  - مدیر کل بازرسی  و حسابرسی بانک - گفت: آموزش، هدایت و پیشگیری  اصلی ترین  رویکرد بازرسی و حسابرسی است و در صددیم با افزایش سیستم کنترل های داخلی بتوانیم سوء استفاده های  احتمالی و تخلفات را کاهش دهیم.

وی با بیان اینکه سلامت اداری و مالی از مولفه های مهم در موفقیت یک بنگاه اقتصادی است، گفت: پیشگیری قبل از وقوع  آسیب و نظارت و بازرسی دقیق می تواند راه را بر هرگونه انحراف احتمالی ببندد و زمینه های ارتقاء سلامت سازمانی را فراهم سازد.

پیمان موحد - رئیس اداره امور شعب  استان البرز - نیز با ارائه گزارشی از عملکرد استان در حوزه های مختلف منابع، مصارف و معوقات ارائه کرد و اظهار داشت: در تلاشیم تا ضمن بازاریابی و رصد  بازارهای مختلف از قابلیت های موجود استفاده بهینه کنیم و به تمامی برنامه های خود جامه عمل بپوشانیم.                                                       
تصاویر
  • شناسایی نقاط قوت و قابل بهبود عاملی مهم در پیشبرد  اهداف است
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت