اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 22 خرداد 1398
تعداد بازدید: 710
تعداد نظرات: 0

خون شهدا راه و اهداف ما را روشن می کند

خون شهدا راه و اهداف ما را روشن می کند
مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد در دیدار با خانواده شهیدان والامقام قدرت اله کاووسی و محمد داود مهربانی که در راستاي ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت پذیرفت، گفت: خون شهدا راه ما و اهداف ما را روشن می‌کند و با پیروی از فرهنگ سرخ شهادت می‌توانیم بر همه مشکلات غلبه نمائیم.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد غرب استان تهران؛ یدالله جعفری_ مدیر کل امور مدیران بانک _ ضمن پاسداشت آرمان ها و تكريم مقام شامخ شهدا از خدمات شايان توجه آنها به نظام اسلامي و مردم قدرداني كرد.

جعفری تصریح کرد: شهدا به ما نشان دادند که با تأسی از ولایت فقیه و پیروی از منویات معظم له می‎‌توان به مقام عبودیت دست یافت و پله های ترقی و رشد دنیوی و اخروی را با موفقیت پشت سر گذاشت.

وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره این غیور مردان، به بیان عظمت مقام شهید اشاره کرد و افزود: خون شهدا راه ما و اهداف ما را روشن می‌کند و با پیروی از فرهنگ سرخ شهادت می‌توانیم بر همه مشکلات غلبه نمائیم.

در ادامه  این دیدار محمد شعباني_ رئيس اداره امور شعب غرب استان تهران_ با اشاره به دستاوردهاي ارزنده شهدا براي نظام اسلامي و ملت ايران گفت: همانطور كه امام خميني(ره)فرمودند؛ ملتي كه شهيد و فرهنگ شهادت دارد هرگز بن بستي ندارد.

وی همچنین افزود: ايران اسلامي نیز به بركت خون شهدا چشم انداز روشني را در مقابل دارد و با توكل به خدا، پيروي از ولايت و در پيش گرفتن فرهنگ مقاومت و شهادت از چالش هايي كه دشمنان پيش پاي ملت قرار مي دهند عبور خواهیم كرد.  

 

تصاویر
  • خون شهدا راه و اهداف ما را روشن می کند
  • خون شهدا راه و اهداف ما را روشن می کند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت