اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 26 مرداد 1394
تعداد بازدید: 3179
تعداد نظرات: 0

برای موضوع جانشین پروری برنامه داریم

طی مراسمی با حضور رئیس اداره کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد مسعود حاتم وند به سمت جانشین مدیریت شعب استان خوزستان منصوب شد.

طی مراسمی با حضور رئیس اداره کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد مسعود حاتم وند به سمت جانشین مدیریت شعب استان خوزستان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان خوزستان، دکتر ابراهیمی - رئیس اداره کل امور مدیران در این مراسم با اشاره به عملکرد بانک در پیاده سازی بانکداری بدون ربا، گفت: رعایت موازین شرعی در فعالیت های اقتصادی مهم ترین اصلی است که بانک مهر اقتصاد خود را ملزم به اجرای آن می داند.

ابراهیمی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص مقوله جانشین پروری در بانک مهر اقتصاد گفت: با توجه به اهمیت موضوع جانشین پروری در سال های اخیر با یک سلسله برنامه ریزی اقداماتی به منظور شناسایی استعداد ها و آموزش کارکنان واجد شرایط برای تصدی پست های مدیریتی صورت گرفت تا در صورت خروج یک مدیر فردی آماده جایگزین شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح نظام اسلامی از دیدگاه حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، گفت: بنا بر فرموده های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی هدایت و تربیت بشر برای برپایی حکومت اسلامی تکلیف تمامی انبیای الهی بوده است بنا بر این همه باید در این مسیر گام برداریم.

در ادامه، رستم پور - مدیر کل شعب استان خوزستان - ضمن آرزوی موفقیت برای حاتم وند در مسئولیت جدید گفت: بی شک رفع مشکلات و رضایت مردم رضایت خداوند را در پی دارد لذا نگاه به مسئولیت باید نگاه خدمت باشد به ویژه در مجموعه بانک مهر اقتصاد که اساس و هدف ایجاد آن خدمت رسانی به مردم شریف است.

حاتم وند - جانشین مدیریت شعب استان خوزستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از اعتماد مدیران بانک ابراز امیدواری کرد تا با همکاری کارکنان صف و ستاد بتوانیم در راستای اهداف بانک مهر اقتصاد و ارائه خدمات به آحاد مردم جامعه گام های موثری برداریم.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت