اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 29 خرداد 1398
تعداد بازدید: 689
تعداد نظرات: 0
استاندار فارس:

بانکها نقش آفرینی بیشتری در اقتصاد داشته باشند

بانکها نقش آفرینی بیشتری در اقتصاد داشته باشند
استاندار فارس در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد این استان خواستار نقش آفرینی اثرگذار بانکها در اقتصاد شد.
.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان فارس، عنایت اله رحیمی استاندار فارس - در این دیدار، گفت: خوشبختانه نقش آفرینی بانک مهر اقتصاد در حمایت از فعالان اقتصادی و اقشار مختلف مردم استان ملموس است که امیدواریم سایر بانکها نیز این شیوه را سرلوحه کار خود قرار دهند.

رحیمی تاکید کرد: مسئولین هیچگاه خواستار ارائه تسهیلات بدون کار کارشناسی به اشخاص فاقد اهلیت نیستند اما چنانچه صلاحیت و تخصص فرد سرمایه گذار اثبات شد باید او را در مسیر ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی استان یاری نمود.  

وی با بیان اینکه استان فارس سرشار از ظرفیت های گوناگون صنعتی، خدماتی و گردشگری است، گفت: بر مبنای گزارش های ارائه شده بانک مهر اقتصاد در سال گذشته 14000 میلیارد ریال تسهیلات در بخش های صنایع تبدیلی، خدماتی و رفاهی پرداخت کرده که جای تقدیر و تشکر بسیاری دارد چرا که این قبیل اقدامات تاثیر مثبتی در رونق تولید و ایجاد اشتغال پایدار در استان دارد.

در ادامه، سعید ترابی ـ رئیس اداره امور شعب استان فارس ـ نیز با اشاره به اقدامات این بانک در پرداخت تسهیلات به اقشار گوناگون جامعه، گفت: این بانک  با پرداخت 14000میلیارد ریال تسهیلات در سال  97 توانسته نقش است موثری  در راستای رشد و شکوفایی اقتصاد استان فارس ایفا کند.
تصاویر
  • بانکها نقش آفرینی بیشتری در اقتصاد داشته باشند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت