اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 26 مرداد 1394
تعداد بازدید: 2652
تعداد نظرات: 0

بانک ها باید در خدمت آحاد جامعه باشند

مدیر کل جدید شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار کرد.
 

مدیر کل جدید شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سمنان، حجت الاسلام و المسلمین شاهچراغی - امام جمعه سمنان - در این دیدار گفت: بانک ها و بنگاه های اقتصادی باید در خدمت آحاد جامعه بوده و حلال مشکلات مردم به ویژه قشر نیازمند جامعه باشند.

امام جمعه سمنان با اشاره به نقش بانک ها برای سرمایه گذاری در بخش های  صنعتی و کشاورزی، حمایت بنگاه های اقتصادی در رشد تولید و چرخه اقتصاد کشور را بسیار موثر دانست .

نماینده ولی فقیه در سمنان در ادامه سخنان خود با بیان اینکه بانک مهراقتصاد در بخش ارائه خدمات امتیاز ویژه ای نسبت به سایر بانک ها دارد، به مسئولان و کارکنان این بانک توصیه کرد تا با حفظ اخلاق اسلامی، منش مردمی، صداقت در گفتار، امانتداری و خوش قولی همچون گذشته در رفع مشکلات مردم بکوشند.

حجت الاسلام شاهچراغی خاطر نشان کرد: بانک ها باید در کار خود تقوا پیشه کنند و با نیت خالص در راه رشد و اعتلای کشور گام بردارند .

در ادامه حسین زندی مقدم مدیر کل شعب استان - ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک مهر اقتصاد در سمنان، گفت: پیاده سازی بانکداری بدون ربا، سرعت در ارائه خدمات، کمک به تحقق سند اقتصاد مقاومتی با ارائه تسهیلات به طرح های همراستا با آن، زمینه سازی و ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی، مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع از برنامه ها و اولویت های این بانک به شمار می روند.
R-
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت