اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
چهارشنبه 16 مرداد 1398
تعداد بازدید: 1379
تعداد نظرات: 0

پیام تبریک مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت روز خبرنگار


مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت هفدهم مردادماه و در آستانه روز خبرنگار در پیامی از خبرنگاران و اهالی عرضه خبر و اصحاب رسانه تقدیر کرد.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی و حوزه مدیریت در متن این پیام آمده است:

جان نباشد جز خبر در آزمون       هر که را افزون خبر جانش فزون

اقتضای جان چو ای دل آگهی است      هر که آگه تر بود جانش قوی است

هفدهم مرداد مصادف با عروج ملکوتی شهید محمود صارمی یادآور مجاهدت های زنان و مردانی حق طلب شد که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ " آگاهی بخشی" را بر دوش می کشند و خاضعانه و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه نموده و به این حرفه خطیر، ارزشی معنوی و الهی می بخشند.

آری این روز تداعی خاطراتی به پهنای یک سرزمین و یادآور کسانی است که در تمامی برهه های حساس این مرز و بوم، خاطرات تلخ و شیرین یک ملت را به رشته تحریر در می آوردند و با ثبت و نگارش وقایع، برگ برگِ حوادث این خاک را در دل تاریخ مانا و جاودان می سازند.

خبرنگاران طلایه داران وادی آگاهی و نیک اندیشی اند، قاصدانی امین و راویان صدیق وقایع و رویدادهای جامعه هستند، مجاهدانی که در نگارش خبر از جوهر جان خویش مرکّب می سازند و در سپهر شهادت و ایثار، ستارگانی جاویدند که با قلم خود جان های تشنه دانستن را سیراب می کنند و بذر آگاهی و معرفت را در دل ها می فشانند.

گرامیداشت این روز را فرصت مغتنمی دانستم تا حق گویی، حقیقت جویی و پاسداشت قلم را به همه ی خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه، قلم و آزادگان عرصه ی اطلاع رسانی صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمایم و از ایزد منان برای شما عزیزان آرزوی بهروزی، کامیابی و سرافرازی دارم.

سید ضیاء ایمانی

مدیر عامل بانک مهر اقتصاد
تصاویر
  • پیام تبریک مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت روز خبرنگار
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت