اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 10 شهریور 1398
تعداد بازدید: 1719
تعداد نظرات: 0
مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت:

کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل در دستور کار قرار دارد

کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل در دستور کار قرار دارد


معاون پشتیبانی و مهندسی و مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مهر اقتصاد، به منظور فراهم سازی اقدامات اولیه ساخت 4 باب منزل مسکونی در مناطق سیل زده مرزی سیستان با مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان دیدار و گفتگو کردند.
.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان سیستان و بلوچستان، منصور شیخ الاسلامی - مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک -  در نشست هماهنگی ساخت واحدهای مسکونی برای افراد نیازمند، گفت: بانک مهر اقتصاد در راستای عمل به مسئولیت های اجتما عی خود، ساخت واحدهای مسکونی برای افراد کم بضاعت و کمک رسانی به هموطنانی که گرفتار بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله شده اند را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک-  ضمن تشریح فعالیت های بانک مهر اقتصاد در مسئولیت های اجتماعی،  درختکاری در کانون بحرانی ریزگردها در استان خوزستان، کمک به هموطنان زلزله زده و حمایت از هم میهنان آسیب دیده از سیل را از جمله  اقدامات صورت گرفته در این عرصه عنوان کرد.

محسن منشوری سبزوار - معاون پشتیبانی و مهندسی بانک نیز در ابتدای این دیدار، پرداختن به مسئولیت های اجتماعی را فراتر از سایر خدمات بانک عنوان کرد و گفت: امیدواریم با استعانت از خداوند متعال و با همیاری و کمک همه هموطنان و همکاران بتوانیم بخشی از خسارت های سیل را در مناطق محروم سیستان جبران کنیم .

منشوری در ادامه خاطر نشان کرد: در صددیم تا ساخت واحد های مسکونی با طرح و نقشه جامع پیش رود و با شناسایی افراد نیازمند به آنها واگذار شود.

در ادامه این دیدار ، ناصر شهرکی  - رئیس اداره امور شعب استان سیستان و بلوچستان - نیز در ابتدای این نشست گزارشی از بازدید میدانی صورت گرفته از مناطق مرزی سیل زده سیستان  ارائه کرد و افزود: خدمت رسانی به افراد آسیب پذیر جامعه خود نوعی عبادت است.
تصاویر
  • کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل در دستور کار قرار دارد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت