طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
یکشنبه 28 مهر 1398
تعداد بازدید: 340
تعداد نظرات: 0
امام جمعه بندرعباس:

منابع بانک ها در تولید و اشتغال به کار گرفته شود

منابع بانک ها در تولید و اشتغال به کار گرفته شود
رئیس اداره امور شعب استان هرمزگان به همراه روسای دوایر استان با حجت الاسلام عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بندرعباس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان هرمزگان، حجت الاسلام عبادی زاده امام جمعه بندر عباس - در این دیدار با بیان اینکه انتظارات زیادی از سیستم بانکداری در نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود دارد، اظهار داشت: گزارش اقدامات بانک مهر اقتصاد نشان دهنده فعالیت‌های ارزنده و کار پرحجم این بانک در عرصه خدمت رسانی به عموم مردم است که این امر قابل تحسین و تقدیر می‌باشد.  

نماینده ولی فقیه با اشاره به لزوم رعایت بانکداری بدون ربا در کشور، افزود: ربا به منزله انباشت پول و سرمایه غیر مولد در یکجا می باشد و اسلام آن بخشی که پول مولد است سودش را به رسمیت شناخته لذا بسیار خرسندم که بانک مهر اقتصاد رعایت موازین شرعی و بانکداری بدون ربا را سرلوحه فعالیت خود قرار داده است.

حجت الاسلام عبادی زاده، همچنین گفت: بانک ها باید کمک کنند تا سرمایه ها به صورت مولد در عرصه های تولید، ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی کشور به کار گرفته شود و با نظارت صحیح از محل مصرف آن اطمینان حاصل نمایند.

در ابتدای این دیدار، علی تارک - رئیس اداره امور شعب استان هرمزگان- گزارشی از فعالیت ها و اقدامات بانک ارائه نمود و اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد توانسته با ارائه محصولات و خدمات متنوع و مختلف پاسخگوی نیازهای اقشار مختلف مردم باشد و تلاش دارد با ارائه تسهیلات به بخش های تولید ملی و صنعت و طرح های اقتصاد مقاومتی در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور اثر گذار باشد.
تصاویر
  • منابع بانک ها در تولید و اشتغال به کار گرفته شود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت