طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار
دوشنبه 27 آبان 1398
تعداد بازدید: 194
تعداد نظرات: 0

بانکها نقش محوری در رونق اقتصادی کشور دارند

بانکها نقش محوری در رونق اقتصادی کشور دارند
استاندار قم در دیدار با رئیس اداره امور شعب استان، حمایت از تولید و صنایع داخلی را لازمه رشد و رونق اقتصادی دانست.

به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان قم؛ بهرام سرمست_ استاندار قم_ در این دیدار ضمن تقدیر از عملکرد بانک مهر اقتصاد اظهار داشت: حمایت از تولید و صنایع داخلی موجب رشد اقتصادی کشور می شود و باید در بخش خدمات و صنعت برنامه ریزی لازم صورت پذیرد.

  وی درادامه ایجاد رونق اقتصادی در استان را مستلزم همکاری تمامی نهادها، ادارات و سازمان ها به ویژه بانکها دانست و افزود: بانکها می توانند نقش محوری را در رونق اقتصادی ایفا نمایند و سبب اشتغالزایی و رونق طرح های تولیدی، خدماتی، صنعتی و عمرانی در استان و کشورباشند.

 استاندار قم با تاکید برحمایت همه جانبه از تولیدات داخلی عنوان کرد: بانک ها  باید مشارکت در ساخت واحدهای تولیدی، کارخانه‌ها و حمایت از صنایع را در اولویت کاری خود قرار دهند، چرا که به این واسطه می توانند چرخ  صنعت کشور را با سرعت بیشتری به حرکت در آورند.  .

  بهروز درخشان_ رئیس اداره امور شعب استان قم_ در این دیدار به ارائه گزارشی از عملکرد بانک مهر اقتصاد در راستای بانکداری اسلامی، اقتصاد مقاومتی و مسئولیت های اجتماعی به ویژه جنگل کاری 180 هکتار از اراضی استان خوزستان و برگزاری اولین یادواره شهدای نظام بانکی در استان پرداخت و اظهار داشت: بانک مهر اقتصاد توانسته است در کنار خدمت رسانی به عموم مردم، تسهیلات قابل توجهی را در قالب انواع عقود اسلامی در راستای تامین نقدینگی و سرمایه در گردش به تولید کنندگان و صنعتگران پرداخت نماید
تصاویر
  • بانکها نقش محوری در رونق اقتصادی کشور دارند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

طراحی سایت