اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

(آرشیو ماه بهمن 1395)


حراست نقش حياتي در سلامت و پیشرفت سازمان هاي اقتصادي دارد
یکشنبه، 24 بهمن 1395 - 16:50
مدیرکل حراست بانک مهر اقتصاد در مراسم گرامیداشت روز حراست که در محل سرپرستی غرب استان تهران برگزار شد گفت: حراست با توجه به دفاع از منافع بانک در راستای منافع ملی، موضوعي است که نقش حياتي در سلامت و پیشرفت سازمان هاي اقتصادي، خدماتي و اجرايي ایفا می‌کند.
مراسم گرامیداشت دهه مبارک فجر در بانک مهر اقتصاد برگزار شد
چهارشنبه، 20 بهمن 1395 - 16:28


همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر مراسم گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و محفل نورانی انس با قرآن کریم در محل نمازخانه حوزه مرکزی بانک مهر اقتصاد برگزار شد.
اخلاق مهمترین رکن ارتباط با مشتریان است
چهارشنبه، 20 بهمن 1395 - 11:48
مدیر کل امور مدیران و مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مهر اقتصاد پاسخگوی سوالات همکاران و مشتریان در مرکز ارتباط مهر بودند.
 مشتری دارایی ناملموس بانک محسوب می شود
چهارشنبه، 20 بهمن 1395 - 11:44
معاونین امور مناطق، مدیر کل بازرسی و حسابرسی، روسای ادارات امور شعب شرق و غرب استان تهران با حضور در مرکز ارتباط مهر، پاسخگوی سوالات مشتریان و همکاران بودند.
شیوه تعامل با مشتری یک پیام سازمانی است نه پیام شخصی
چهارشنبه، 20 بهمن 1395 - 11:38
معاون پشتیبانی و مهندسی بانک ضمن حضور در مرکز ارتباط مهر پس از بازدید از امکانات مرکز و استماع گزارش اقدامات انجام شده، ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری ساختمان جدید مرکز ارتباط مهر تجهیز و راه اندازی شود.
استراتژی متمایز از ویژگی های بانک مهر اقتصاد است
ﺳﻪشنبه، 19 بهمن 1395 - 19:02
معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد برخورداری از استراتژی متمایز را از ویژگی‌های بانک مهر اقتصاد، گفت: در استراتژی تمایز عوامل مختلفی داریم که باید با شناسایی آنها بستر دستیابی به اهداف و خدمات به مردم را فراهم سازیم.
رهبری قدرتمند و غیرتمندی مردم از عوامل اصلی پیروزی انقلاب بود
ﺳﻪشنبه، 19 بهمن 1395 - 19:01


امام جمعه زاهدان در دیدار با رئیس اداره امور شعب استان سیستان و بلوچستان، گفت: انقلاب اسلامی ایران با دو مولفه مهم رهبری قدرتمند و مردم باهوش و غیرتمند به پیروزی دست یافت.
خانواده ها نقش مهمی در تعیین سرنوشت جامعه بر عهده دارند
ﺳﻪشنبه، 19 بهمن 1395 - 19:00


همزمان با میلاد با سعادت بانوی صبر و استقامت، حضرت زینب کبری (س) و ایام با شکوه دهه مبارک فجر، با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج، جشن خانوادگی عترت در بانک مهر اقتصاد استان البرز، برگزار شد.
ﺳﻪشنبه، 19 بهمن 1395 - 18:54
مدیرکل بازرسی و حسابرسی بانک مهر اقتصاد در نشست حسابرسی سال 94 شعب شرق استان تهران، گفت: در بنگاه های اقتصادی به ویژه موسسات پولی و بانکی، توجه به سلامت اداری و مالی بسیار حائز اهمیت است چرا که بی توجهی به این امر موجب بی انضباطی مالی و رشد فساد و در نتیجه بی اعتمادی می شود.
بنای یک خانواده سالم بر انجام عمل صالح است
ﺳﻪشنبه، 19 بهمن 1395 - 18:52
جشنواره فرهنگی عترت همزمان با فرار سیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئول نماینده ولی فقیه و مدیر کل حراست بانک در استان گلستان برگزار شد.
صفحه 2 از 4ابتدا   قبلی   1  [2]  3  4  بعدی   انتها   
طراحی سایت