اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

(آرشیو ماه بهمن 1395)


اقتدار امروز ایران اسلامی به برکت خون شهداست
ﺳﻪشنبه، 19 بهمن 1395 - 18:50
با حضور مدیر کل حراست بانک مهر اقتصاد مراسم تکریم و معارفه رئیس حوزه حراست استان خراسان رضوی، برگزار شد.
پیام مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت ایام الله دهه فجر
دوشنبه، 18 بهمن 1395 - 14:06

سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران پیامی بدین مضمون صادر کرد.
باید محصولاتی متناسب با نیاز مشتریان ارائه کنیم
دوشنبه، 18 بهمن 1395 - 10:07
معاون اعتبارات و بین الملل بانک با حضور در نشست مدیران دوایر و روسای شعب استان قم، گفت: باید با افزایش دانش اعتباری و اعتبار سنجی مناسب و شناخت نیازهای مشتریان، محصولاتی متناسب با نیاز آنها ارائه نماییم.
پایبندی به ارزش ها  اصلی مهم در تحقق تعالی سازمانی است
دوشنبه، 18 بهمن 1395 - 10:01
معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد در جمع مدیران شعب استان فارس، گفت: با پایبندی به ارزش ها و آرمان ها می توانیم به اهداف و تعالی سازمانی دست یابیم.
تحقق رشد پایدار با همراهی بنگاه های تولیدی و بانک ها
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 11:10
معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در دیدار از شعب استان اصفهان ضمن تاکید بر حساسیت بخش اعتبارات شعب اظهار داشت: با همراهی بنگاه های تولیدی و بانک ها دستيابي به رشد پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی میسر خواهد شد.
حمايت از توليد داخلي از برنامه های کلان بانک است
ﺳﻪشنبه، 12 بهمن 1395 - 15:59


معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از اداره امور شعب غرب استان تهران ضمن مثبت ارزيابي كردن اقدامات صورت گرفته در حوزه مدیریت مطالبات غیر جاری اين اداره، گفت: سياست گذاري كلان بانک در نظر گرفتن مطالبات مردم، تقویت توليد داخلي و کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی است.
ﺳﻪشنبه، 12 بهمن 1395 - 15:58
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد با حضور در استان البرز از کفایت، تخصص و امانتداری به عنوان ویژگی های یک مدیر در جامعه اسلامی یادکرد.
همکاران شرکتی تحت پوشش شرکت آتیه سازان مهر قرار می گیرند
ﺳﻪشنبه، 12 بهمن 1395 - 15:00
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد از آغاز فعالیت شرکت سهامی کارکنان شرکتی بانک با نام "آتیه سازان مهر" خبر داد و گفت: ایجاد انگیزه، افزایش تعهدات سازمانی، کمک به معیشت همکاران شرکتی و بازنشستگان و ارتقاء رضایت این همکاران از مهم ترین اهداف راه اندازی این شرکت می باشد.
عملکرد 9 ماهه نخست سال جاری بانک ستودنی است
یکشنبه، 10 بهمن 1395 - 14:03
مدیر عامل بانک در همایش سراسری روسای دوایر طرح و توسعه بانک در مشهد، اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی کشور و مشکلات پیش رو، اقدامات و عملکرد نه ماهه نخست سال جاری همکاران ما یک شاهکار و ستودنی است.
هر فعالیتی که موجب رونق اقتصادی شود، قابل تحسین است
یکشنبه، 10 بهمن 1395 - 14:01
معاون اعتبارات و امور بین الملل بانک در جریان بازدید از شرکت فولاد بوتیای کرمان گفت: هر فعالیتی که موجب رونق اقتصادی، افزایش صادرات و اشتغال مولد در کشور شود، ارزشمند و قابل تحسین است.
صفحه 3 از 4ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  بعدی   انتها   
طراحی سایت