اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

(آرشیو ماه شهریور 1395)


فعالیت بانک ها باید بر مبنای توسعه و پیشرفت کشور باشد
یکشنبه، 14 شهریور 1395 - 13:14
به مناسبت فرارسیدن هفته بانکداری اسلامی رئیس اداره امورشعب استان گلستان با آیت الله سید کاظم نورمفیدی - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان - دیدار کرد .
لازمه سودآوری برخورداری از منابع، مصارف و معوقات استاندارد است
یکشنبه، 14 شهریور 1395 - 13:11
معاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان خراسان جنوبی لازمه سودآوری بانک را داشتن منابع، مصارف و معوقات دارای نرم عنوان کرد.
تجلیل بانک مهر اقتصاد از ورزشکاران المپیکی
شنبه، 13 شهریور 1395 - 19:38
اداره امور شعب استان مازندران بانک مهر اقتصاد طی مراسمی از 4 ورزشکار المپیکی این استان تقدیر کرد.
شبکه بانکی مهم‌ترین عامل در تحقق اقتصاد مقاومتی است
شنبه، 13 شهریور 1395 - 19:36
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از شعب استان اردبیل، گفت: شبکه بانکی مهم‌ترین عامل در تحقق اقتصاد مقاومتی است.
دیدار با حضرات آیات حسینی بوشهری، مبلغی و مقتدایی
شنبه، 13 شهریور 1395 - 19:33
همزمان با هفته بانکداری اسلامی رئیس اداره امور شعب استان قم با حضرات آیات حسینی بوشهری، مبلغی و مقتدایی از نمایندگان مجلس خبرگان رهبری دیدار کرد.
بانک مهر اقتصاد از نظام بانکداری اسلامی تبعیت می‌کند
شنبه، 13 شهریور 1395 - 19:32
استاندار چهارمحال و بختیاری در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در استان، گفت: بانک مهر اقتصاد از نظام بانکداری اسلامی تبعیت می‌کند و این بانک در مقایسه با دیگر بانک‌ها عملکرد خوبی در این زمینه داشته است.
شنبه، 13 شهریور 1395 - 19:30
معاون حقوقی و وصول مطالبات بانک مهر اقتصاد از دایره حقوقی اداره امور شعب شرق استان تهران بازدید کرد.
بانكداري اسلامي اولين راهبرد بانک مهر اقتصاد است
ﺳﻪشنبه، 09 شهریور 1395 - 19:12


پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، در تاریخ هشتم شهریور ماه سال 1362 قانونی به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید که مبنای عملیات بانکی بدون ربا بود. این قانون که قرار بود پس از یک دوره میان مدت مورد بازنگری قرار گیرد تاکنون در سیستم بانکی کشور نافذ و مبنای فعالیت بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مجاز کشور است.

هفته بانکداری اسلامی همیشه فرصتی است برای رسانه ها تا به این بهانه سراغ مدیران سیستم بانکی روند و از تحقق بانکداری اسلامی بپرسند. در نشستی صمیمی با مدیرعامل محترم بانک مهر اقتصاد از اقتصاد واقعی به عنوان محصول آرمانی و نهایی بانکداری اسلامی، شاخص ها و زیرساخت ها و اقدامات عملی در حوزه بانکداری اسلامی گفتیم و شنیدیم، شما را به خواندن این گفتگو دعوت می کنیم.
برای تحقق بانکداری اسلامی با جدیّت به میدان آمدیم
ﺳﻪشنبه، 09 شهریور 1395 - 19:07
در هفته بانکداری اسلامی مجال گفتگویی صمیمی با حجت الاسلام والمسلمین شیخی- مسول محترم نمایندگی ولی فقیه در بانک مهر اقتصاد– دست یافت تا نگاه ایشان به مقوله بانک و بانکداری اسلامی را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.
اقدامات بانک مهراقتصاد در حوزه بانکداری اسلامی –  با اعتقاد راسخ قلبی بوده است
ﺳﻪشنبه، 09 شهریور 1395 - 19:05
در نشست صمیمی با جناب آقای نیک اختر – دبیر ستاد ویژه ستاد بانکداری اسلامی و معاون اعتبارات و امور بین الملل بانک مهر اقتصاد – راهبرد های بانک مهر اقتصاد را در خصوص بانکداری اسلامی مورد بررسی قراردادیم ، او معتقد است اگر بانک ها استراتژی های خود را همراستا با سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی در نظر بگیرند، پازل اقتصاد مقاومتی تکمیل خواهد شد، از اینرو در چنین شرایطی است که بانک ها بستر ساز تحقق اقتصاد مقاومتی خواهند بود.
صفحه 3 از 5ابتدا   قبلی   1  2  [3]  4  5  بعدی   انتها   
طراحی سایت