اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

(آرشیو ماه فروردین 1397)


بانک ها در خدمت اهداف کلان اقتصادی کشور باشند
ﺳﻪشنبه، 28 فروردین 1397 - 13:50


رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان سمنان با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان دیدار و گفتگو کرد.
تسهیلات بانک ها هدفمند و با نظارت پرداخت شود
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 12:30

امام جمعه اراک در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان مرکزی اظهارداشت: باید هزینه های اجرایی بانکها و قیمت تمام شده پول کاهش یابد و تسهیلات بانکها هدفمند و با نظارت کامل پرداخت شود.
بانک ها از بخش تولید و صنعت کشور حمایت کنند
دوشنبه، 20 فروردین 1397 - 11:02


استاندار کردستان در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در استان، بر ضرورت حمایت بانک ها از بخش تولید و صنعت کشور تاکید کرد.
حمایت از تولیدکنندگان بومی موجب پویایی اقتصاد می شود
چهارشنبه، 15 فروردین 1397 - 10:47

استاندار مازندران در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد در استان، حمایت از تولیدکنندگان بومی را موجب پویایی اقتصاد کشور عنوان کرد.
مشتریان بزرگ‌ترین سرمایه بانک محسوب می‌شوند
چهارشنبه، 15 فروردین 1397 - 10:44

با حضور مدیر عامل و معاون پشتیبانی و مهندسی بانک مهر اقتصاد مراسم کلنگ زنی زمین شعبه روانسر در استان کرمانشاه برگزار شد.
بانک ها از ایده های جوانان برای ایجاد اشتغال حمایت کنند
ﺳﻪشنبه، 14 فروردین 1397 - 17:53
رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان بوشهر به همراه مدیران ستادی با حجت الاسلام والمسلمین سیدهاشم حسینی بوشهری نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کردند.
باید با استفاده از ابزارهای در اختیار، مشکلات موجودبرطرف شود
ﺳﻪشنبه، 07 فروردین 1397 - 13:33
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در مجمع بازرسی و حسابرسی استان خراسان رضوی، گفت: انتظار مدیران ارشد بانک در سال پیش رو این است که با استفاده از ابزارهای در اختیار، مشکلات و معضلاتی که از سنوات قبل در این استان به جا مانده برطرف شود.
طراحی سایت