اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

(آرشیو ماه خرداد 1398)


بانکها نقش آفرینی بیشتری در اقتصاد داشته باشند
چهارشنبه، 29 خرداد 1398 - 14:44
استاندار فارس:
استاندار فارس در دیدار با رئیس اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد این استان خواستار نقش آفرینی اثرگذار بانکها در اقتصاد شد.
در سال گذشته اقدامات بی نظیری در کاهش مطالبات داشتیم
ﺳﻪشنبه، 28 خرداد 1398 - 15:37
مدیر عامل بانک:
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در نشست هم اندیشی کارکنان اداره امور شعب استان خراسان رضوی، میزان کاهش مطالبات بانک را بسیار چشمگیر عنوان کرد.
بارونق تولید؛ مشکلات در همه زمینه ها کاهش می یابد
چهارشنبه، 22 خرداد 1398 - 12:11
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج با حضور در اداره امور شعب غرب استان تهران گفت: بخش هاي مختلف اقتصادي بايد در مسير تحقق رونق تولید گامهای موثری بردارند تا از طريق رونق توليد، مشكلاتي مانند بيكاري،طلاق، فقر مطلق و...نيز كاهش یابند.
خون شهدا راه و اهداف ما را روشن می کند
چهارشنبه، 22 خرداد 1398 - 12:09
مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد در دیدار با خانواده شهیدان والامقام قدرت اله کاووسی و محمد داود مهربانی که در راستاي ترویج فرهنگ ایثار و شهادت صورت پذیرفت، گفت: خون شهدا راه ما و اهداف ما را روشن می‌کند و با پیروی از فرهنگ سرخ شهادت می‌توانیم بر همه مشکلات غلبه نمائیم.
از ظرفیت های قرض الحسنه در راستای حل مشکلات مردم بهره ببرید
ﺳﻪشنبه، 21 خرداد 1398 - 15:44
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه در دیدار با رئیس اداره امور شعب استان گفت: انتظار می رود بانکها و موسسات مالی از ظرفیت قرض الحسنه برای حل مشکلات مردم، توسعه کسب و کار و اشتغال جوانان بیش از پیش استفاده نمایند.
  بابت توفیق خدمت رسانی به مردم شاکر باشیم
دوشنبه، 20 خرداد 1398 - 10:20
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با رئیس اداره امور شعب استان خوزستان، پاسخگویی مناسب و رضایت بخش را لازمه رشد و تعالی هر بنگاه اقتصادی دانست و افزود: ما باید در هر پست و جایگاهی که قرار داریم خداوند متعال را بابت توفیق خدمت رسانی به مردم شاکر باشیم.
با حمایت همکاران در تمامی شاخص ها موفق بوده ایم
شنبه، 04 خرداد 1398 - 16:00
مدیر عامل بانک:
همایش فرهنگی-تخصصی کارکنان اداره امور شعب استان کهگیویه و بویراحمد با حضور مدیر عامل، مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت و مدیر کل امور مدیران بانک مهر اقتصاد برگزار شد.
طراحی سایت