اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

(آرشیو ماه مهر 1397)


برنامه های تدوین شده بانک در شش ماهه نخست محقق شد
شنبه، 28 مهر 1397 - 16:17
مدیر عامل بانک عنوان کرد:
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در دومین همایش مدیران عالی بانک در سال97 که با حضور معاونین و مدیران کل حوزه مرکزی و روسای ادارات امور شعب استانهای بانک برگزار شد، ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد شش ماهه اول سال در حوزه منابع و مصارف، خواستار تلاش گسترده تمامی دست اندرکاران در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده در سایر حوزه های درآمدی بانک تا پایان سال جاری شد.
با تعامل مهربانانه در مسیر وفادارسازیِ مشتریان حرکت کنیم
شنبه، 28 مهر 1397 - 16:10
عضو هیئت مدیره بانک:
عضو هیئت مدیره بانک مهر اقتصاد در همایش مدیران عالی بانک گفت: باید در اجرای طرح مهر ماندگار و وصول مطالبات معوق با رعایت اصول اخلاقی و تعامل دو سویه با مشتریان، شان و منزلت آنها را حفظ کنیم.
مدیران ارزشی عاملی مهم در رشد و اعتلای دینمداری هستند
شنبه، 28 مهر 1397 - 10:11
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج:
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در همایش سراسری معاونین و روسای ادارات امور شعب بانک مهر اقتصاد با تاکید بر توجه به فعالیتهای مذهبی در کنار امورات شغلی و فعالیت های حرفه ای، مدیران ارزشی را عاملی مهم در رشد و اعتلای دینمداری در سازمان عنوان کرد.
تکریم مشتریان اولویت اول بانک مهر اقتصاد است
دوشنبه، 23 مهر 1397 - 09:40
معاونت حقوقی و وصول مطالبات بانک مهر اقتصاد، در نشست روسای دوایر اداره امورشعب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکریم مشتریان اولویت اول بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بانک ارزشی است و الحمدالله تاکنون در این راستا خدمات مناسب و فراگیری به مشتریان و عموم مردم ارائه کرده ایم.
بانکها با پرداخت بجای تسهیلات موجب افزایش اشتغال و نشاط جامعه می شوند
یکشنبه، 22 مهر 1397 - 10:44
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از اداره امور شعب استان کردستان عنوان کرد: بانکها با پرداخت صحیح و بجای تسهیلات، در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کرده و موجب افزایش اشتغال و نشاط جامعه می شوند.
رونمايي از تمبر یادبود نهال کاري بانک مهر اقتصاد
دوشنبه، 16 مهر 1397 - 14:25
طی مراسمی با حضور عضو هیئت مدیره بانک مهر اقتصاد، معاون پشتیبانی و مهندسی، مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت و جمعی از مسئولان ادارات پست، محیط زیست، صدا و سیما و بسیج ادارات و سازندگی استان خوزستان از تمبر یادبود نهال کاری بانک مهر اقتصاد رونمایی شد.
بانک مهر اقتصاد 100 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به زلزله زدگان پرداخت نمود
یکشنبه، 15 مهر 1397 - 11:01
بانک مهر اقتصاد در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و به منظور کمک به هموطنان زلزله زده غرب کشور 100 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرد.
استفاده از خرد جمعی از اهداف بازدیدهای استانی است
شنبه، 14 مهر 1397 - 15:31
مدیر عامل بانک:
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از اداره امور شعب استان گیلان، هدف از بازدیدهای استانی را استفاده از خرد جمعی و تشریک مساعی عنوان کرد.
گسترش خدمات الکترونیک در اولویت برنامه ها قرار دارد
شنبه، 14 مهر 1397 - 15:27
معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک:
معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک مهر اقتصاد در همایش تخصصی مدیران ادارات و روسای شعب استان کردستان، گفت: خدمات الکترونیک بانکداری در اولویت برنامه ها قرار دارد.
دستیابی به اهداف مورد نظر، مستلزم برنامه ریزی دقیق است
شنبه، 07 مهر 1397 - 14:01
معاون طرح و توسعه بانک:
معاون طرح و توسعه بانک مهر اقتصاد در جلسه هم اندیشی روسای دوایر ستاد و شعب استان زنجان، بر لزوم برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف مورد نظر تاکید کرد.
صفحه 1 از 2ابتدا   قبلی   [1]  2  بعدی   انتها   
طراحی سایت