طراحی سایت
  اطلاع رسانیbreadcrumb separatorاخبار و اطلاعیه‌هاbreadcrumb separatorاخبار

تخصص و مهارت پیش نیاز یک روابط عمومی موفق است
یکشنبه، 06 آبان 1397 - 15:59
شیخ الاسلامی:
دوره آموزشی مدیران دوایر روابط عمومی سراسر کشور با حضور مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت و مدیر کل حراست بانک مهر اقتصاد به مدت سه روز در مرکز آموزش حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار شد.
بهبود معیشت همکاران مهم ترین اولویت شرکت آتیه سازان است
یکشنبه، 06 آبان 1397 - 09:14
مدیر عامل بانک:
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از شرکت آتیه سازان مهر اقتصاد، بهبود معیشت همکاران را مهم ترین اولویت این شرکت عنوان کرد.
بانک مهر اقتصاد پذیرای زائران اربعین حسینی است
شنبه، 05 آبان 1397 - 14:26
بانک مهر اقتصاد در آستانه اربعین شهادت حضرت ابا عبد الله الحسین(ع) و همزمان با پیاده روی عظیم عاشقان و دلدادگان سرور و سالار شهیدان، پذیرای زائران حسینی در مرزهای مهران و چذابه است.
برنامه های تدوین شده بانک در شش ماهه نخست محقق شد
شنبه، 28 مهر 1397 - 16:17
مدیر عامل بانک عنوان کرد:
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در دومین همایش مدیران عالی بانک در سال97 که با حضور معاونین و مدیران کل حوزه مرکزی و روسای ادارات امور شعب استانهای بانک برگزار شد، ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد شش ماهه اول سال در حوزه منابع و مصارف، خواستار تلاش گسترده تمامی دست اندرکاران در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده در سایر حوزه های درآمدی بانک تا پایان سال جاری شد.
با تعامل مهربانانه در مسیر وفادارسازیِ مشتریان حرکت کنیم
شنبه، 28 مهر 1397 - 16:10
عضو هیئت مدیره بانک:
عضو هیئت مدیره بانک مهر اقتصاد در همایش مدیران عالی بانک گفت: باید در اجرای طرح مهر ماندگار و وصول مطالبات معوق با رعایت اصول اخلاقی و تعامل دو سویه با مشتریان، شان و منزلت آنها را حفظ کنیم.
مدیران ارزشی عاملی مهم در رشد و اعتلای دینمداری هستند
شنبه، 28 مهر 1397 - 10:11
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج:
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد تعاون بسیج در همایش سراسری معاونین و روسای ادارات امور شعب بانک مهر اقتصاد با تاکید بر توجه به فعالیتهای مذهبی در کنار امورات شغلی و فعالیت های حرفه ای، مدیران ارزشی را عاملی مهم در رشد و اعتلای دینمداری در سازمان عنوان کرد.
تکریم مشتریان اولویت اول بانک مهر اقتصاد است
دوشنبه، 23 مهر 1397 - 09:40
معاونت حقوقی و وصول مطالبات بانک مهر اقتصاد، در نشست روسای دوایر اداره امورشعب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکریم مشتریان اولویت اول بانک مهر اقتصاد به عنوان یک بانک ارزشی است و الحمدالله تاکنون در این راستا خدمات مناسب و فراگیری به مشتریان و عموم مردم ارائه کرده ایم.
بانکها با پرداخت بجای تسهیلات موجب افزایش اشتغال و نشاط جامعه می شوند
یکشنبه، 22 مهر 1397 - 10:44
مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از اداره امور شعب استان کردستان عنوان کرد: بانکها با پرداخت صحیح و بجای تسهیلات، در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی حرکت کرده و موجب افزایش اشتغال و نشاط جامعه می شوند.
رونمايي از تمبر یادبود نهال کاري بانک مهر اقتصاد
دوشنبه، 16 مهر 1397 - 14:25
طی مراسمی با حضور عضو هیئت مدیره بانک مهر اقتصاد، معاون پشتیبانی و مهندسی، مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت و جمعی از مسئولان ادارات پست، محیط زیست، صدا و سیما و بسیج ادارات و سازندگی استان خوزستان از تمبر یادبود نهال کاری بانک مهر اقتصاد رونمایی شد.
بانک مهر اقتصاد 100 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به زلزله زدگان پرداخت نمود
یکشنبه، 15 مهر 1397 - 11:01
بانک مهر اقتصاد در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و به منظور کمک به هموطنان زلزله زده غرب کشور 100 میلیارد ریال وام قرض الحسنه به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرد.
صفحه 9 از 94ابتدا   قبلی   4  5  6  7  8  [9]  10  11  12  13  بعدی   انتها   
طراحی سایت