اخبار
شماره: 931
1398/01/21 - 01:51
حضور معاون امور مناطق در شهرهای سیل زده لرستانمعاون امور مناطق بانک مهر اقتصاد از مناطق سیل زده استان لرستان بازدید به عمل آورد.


به گزارش روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان لرستان، محسن داودآبادی- معاون امور مناطق بانک - در سفری دو روزه به استان لرستان با حضور در مسیرهای صعب العبور شهر سیل زده پلدختر از نزدیک شاهد خسارات و ویرانیهای باقی مانده از سیل در این شهر بود و ضمن ابراز همدردی با خانواده های آسیب دیده از صبر و استقامت این عزیزان تقدیر کرد.

داودآبادی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مشتریان بانک مهر اقتصاد در شهرستانهای سیل زده استان لرستان آسیب فراوانی متحمل شده اند و در پرداخت اقساط با مشکل مواجهه هستند، در صددیم تا با طرح این موضوع در جلسات هیئت عامل، اقدامات مقتضی برای کمک به هموطنان سیل زده در دستور کار قرار گیرد.

گفتنی است معاون امور مناطق بانک در سفر به استان لرستان ضمن بازدید از یازده شعبه این استان با بررسی و تجزیه و تحلیل عملکرد شعب ابراز داشت: همکاران باید با اشراف کامل بر فعالیت های حرفه ای از فرصت ها و ماههای طلایی سال، بهترین استفاده را نمایند و انحرافات برنامه ای خود را پوشش دهند.
حق انتشار محفوظ است ©